ÇOCUK VE GENÇ AKTİVİTELERİ

AÇIK
HAVUZ

DETAY

KAYDIRAKLI
HAVUZ

DETAY

ÇOCUK
HAVUZU

DETAY

SİNEMA
SALONU

DETAY

ÇOCUK
OYUN PARKI

DETAY

ÇOCUK
KULÜBÜ

DETAY

Kendi çocuklarımızın ihtiyacı olacağını düşündüğümüz her şeyi sizler için Bary Star uygulamasıyla bir araya getirdik. Miniklerimizin hayatını kolaylaştıran ekipmanların, size yük olmaması için sunduğumuz bu uygulamayla, çocuklarımızın bizimde sorumluluğumuz olduğunu bilmenizi isteriz.

Bebek arabası, bebek yatağı, bebek telsizi, ana kucağı, mama sandalyesi, bebek önlüğü, biberon ısıtıcı, kettle, süt, bebek küveti, lazımlık/ bebek klozet kapağı, bez değiştirme süngeri, ıslak mendil, bebek şampuanı, bebek vücut losyonu, bebek lifi ücretsiz hizmetimizin kapsamı içindedir. Bary Star avantajlarından yararlanmak için lütfen rezervasyon sırasında ekibimize bilgi veriniz. İsteğinizi belirtmeniz durumunda konaklama süresi boyunca gerekli ekipmanlar sizlere temin edilecektir. Ayrıca otelin marketinde de bebek maması ve bebek bezi bulabilirsiniz.

Bary Star’ın profesyonel ve güvenilir ekibine rezervasyon yaptırmanız durumunda bebeğinize bakım hizmeti satın alma imkanı da sunmaktayız. Sizler denizin ve güneşin tadını çıkarırken, miniklerimizi emin ellere emanet etmenin verdiği güvenle daha da keyifli bir tatil yapacaksınız.
Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir!


BEBEK
YATAĞI


BEBEK
ARABASI


BEBEK
TELSİZİ


ANA
KUCAĞI


BEZ
DEĞİŞTİRME


BEBEK
KÜVETİ


BEBEK
LAZIMLIĞI


BEBEK ŞAMPUANI


BEBEK
LİFİ


BEBEK
ÖNLÜĞÜ


BİBERON
ISITICI


ISLAK
MENDİL


SU
ISITICI


MAMA
SANDALYESİ


UHT
SÜT


BEBEK MAMASI
(ücretli)


BEBEK BEZİ
(ücretli)


BEBEK BAKIMI
(ücretli)

Hayata bir çocuğun gözünden bakar gibi bakıyoruz, saf, temiz ve eğlenceli